News

Od 1 stycznia zmiana w przepisach dot. płacy minimalnej wprowadza konieczność godzinowej ewidencji czasu pracy bez względu na formę zatrudnienia. Nasze autorskie rozwiązanie ATMS.zone doskonale sprawdza się w realizacji tego obowiązku. Odpowiada bowiem nie tylko na potrzeby firm zatrudniających w oparciu o umowę o pracę, ale także świadczenia usług (samozatrudnienie) oraz umowę zlecenie.

ATMS.zone to rozwiązanie pełne korzyści. Przejrzyste, intuicyjne i efektywne.

Umożliwia m.in. wygodną ewidencję czasu pracy dla każdej formy zatrudnienia, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych. Niezbędne raporty i zestawienia tworzy w kilka sekund, gotowe do zapisu, wysyłki czy wydruku. Elastyczny abonament za korzystanie z rozwiązania dopasowany jest zawsze do liczby użytkowników. A wszystko to dostępne zawsze i wszędzie dzięki stosowaniu technologii webowej. Otwierasz przeglądarkę i masz wszystko pod ręką.

ATMS.zone usprawnia ewidencję i rozliczanie czasu pracy, będąc rozwiązaniem IT na miarę potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw. Intuicyjna obsługa oraz szeroki wachlarz dodatkowych funkcji zmieni na lepsze dotychczasowy sposób zarządzania czasem pracy w Twojej firmie.

Poznaj szczegóły rozwiązania tutaj.

Zobacz stronę naszego produktu ATMS.zone tutaj

Facebookgoogle_pluslinkedinmail

Jesteś zainteresowany?